pretoze ten vodic, vyzeral byt dost "ochotny" skor vyzeral ze sa mu nechce rpedat mi listky, lebo ho to asi obtazuje,alebo ho asi obtazovalo sa vobec ozvat... ale mozno ze ich naozaj nemal..neviem, len vravim ako mi to pripadalo
ale nevadííí
eMareq
Re #37007 Abcdefgh: Keď mesto nebude stavať výmenníky, ale pôjdu prostriedky na automaty. Na Ťahanovciach automat je a to niekde v tej obchodnej pasáži.