Reply on: 5 #37014:
no tak to som nevedela:D myslela som si ze by to revizori brali ako moju chybu ze som si nezohnala listok... a co ak by vodic revizorom povedal ze listky ma, a ze ja som od neho nic nekupovala.. myslim zeby revizori skor verili vodicovi ako mne..
ale nevadííí
eMareq
Re #37007 Abcdefgh: Keď mesto nebude stavať výmenníky, ale pôjdu prostriedky na automaty. Na Ťahanovciach automat je a to niekde v tej obchodnej pasáži.