Reakcia na: Sarko #3409:
Neviem pochopit, napriklad preco nikdo nedokazal opravit regulator. Ved ako viem aj som mal moznost mat prezentovane tak zapinala az na 4 seriovy rychlostny stupen. Co je velmi smutne
Ale aspon to ukazuje aky je zaujem o prevadzku historickych vozidiel v DPMK a.s.

Sarko
Bývalá 103 nie je Šariš, ale Zlatý Bažant. Firma, ktorá si v nej robí hypermodernú reštauráciu už nechala 3x prerobiť náter, ktorý je však už tiež dávno hotový. Kým bol predošlý náter v dvoch príjemných odtieňoch zelenej a žltými linkami, teraz je vozidlo celé tmavozelené so zlatými linkami a vyzerá skôr ako vojenské vozidlo... Navyše boli vybraté trakčné motory a z jednej strany aj ovládací kontrolér... ?