Reakcia na: Nodes #3402:
Ono, Igorko chcel naznačiť asi toľko, že sú mestá s porovnateľným aj horším stavom tratí ako majú Košice a Astra si veselo jazdí.Stále nerozumiem vete: "ešte nemusi znamenať, že môže jazdiť aj u nás." Čo vlastne má byť tou prekážkou?
KVKV
Ja s tým tohoročným košickým "tramvajtágom" nedám pokoj.
Mohla by to byť jedna z týchto vecí:
-Astra alebo jej novšia odvodenina zapožičaná z Ostravy na predvádzačky
-Nízkopodlažný "Trolino 15m" zapožičaný z Ostravy na predvádzačky
-Solaris klbový 18m dlhý
-SOR 9.5m ???
-Zapožičaný voz koňky z nejakého mesta
-podarí sa doviezť z Brna košický hist.voz - ale tam nie je čo na ukazovanie, tam je potreba min. 5 rokov náročnej práce
-"21" to nebude, nie je hotová
-pochopitelne tam budú "klenoty" T3MOD a "nové" KT
-len tak naokraj, bolo by dobré aspoň premalovať 104, už vyzerá hrozne , a bez toho nepekného farebného delenia na čele.