Chudák Ťahanovčania!
Dnes o 14:23 zastávka Mlynská Bašta smer Mier: prichádza 5227 L34 (sólo!!) totálne preplnený 4x sa pokúša zatvoriť dvere až potom sa mu to podarí. Prichádza Ikarus 4095 L53 prázdny - naplní sa asi tak na 48% (20% považujem za obsadenie autobusu - ak všetci sedia - nie je ani jedno voľné miesto) a odchádza. Prichádza sólo 5223 L36 plná, naplní sa a odchádza na 90% vyťažená. A posledná prichádza L27 kĺbák 3203 plnšia, ešte niektorí nastúpia a tak na 85% vyťažená odchádzá. Všetko sa to udialo postupne jeden odišiel druhý prišiel cca 4 minúty
Dnes o 14:23 zastávka Mlynská Bašta smer Mier: prichádza 5227 L34 (sólo!!) totálne preplnený 4x sa pokúša zatvoriť dvere až potom sa mu to podarí. Prichádza Ikarus 4095 L53 prázdny - naplní sa asi tak na 48% (20% považujem za obsadenie autobusu - ak všetci sedia - nie je ani jedno voľné miesto) a odchádza. Prichádza sólo 5223 L36 plná, naplní sa a odchádza na 90% vyťažená. A posledná prichádza L27 kĺbák 3203 plnšia, ešte niektorí nastúpia a tak na 85% vyťažená odchádzá. Všetko sa to udialo postupne jeden odišiel druhý prišiel cca 4 minúty
balky
-L3 by musela chodit minimalne v dvojnasobnych intervaloch,t.j. nahradzat aj L7.
-preniesol by si velku zataz na slucku na ZST. Neviem si predstavit, ako by sa ti tam otacali L3 a L2 minimalne dvakrat castejsie za hodinu ako doteraz.
-z No by si vytvoril jedno velke mravenisko. Predstav si rano, ako sa ludia po vystupeni z L3 masovo hrnu na zastavku pred Dargovom. Ta zastavka nie je na tolko ludi prisposobena.
preco sa kazdy pri redukcii dopravy zameria najskor na jazero? Myslim, ze toto sidlisko uz davno plati za svoju polohu. Neda sa obsluhovat z dvoch stran, a z liniek, ktore su uz aj tak otrasne, by kazdy este nieco obmedzoval, rusil. Ale uz pomaly niet co. Busy su tam podla DPMK zbytocne, lebo tam jazdia elektricky. Ale kto poradi ludom, ako ist rano do prace, ked elektricky z roznych pricin nejazdia?