Reakcia na: mhd579 #3793:
Bol som na stretnutí so spolužiakmi v Bratislave na otočku (v piatok neteriným autom, ktoré bolo treba dostať z Prahy do BA a v sobotu poobede naspäť vlakom. Aj v piatok večer z Dúbravky do mesta, aj v noci z mesta do Dúbravky, aj v sobotu na obed z Dúbravky na BAHL boli autobusy vycirkusované, pričom o tom piatkovom Mercedese som si hovoril, že ten vodič hádam cez tie svetielka ani nemôže vidieť do zrkadiel.
Alebo sleduju Sci-Fi clanky tu na fore. 
ES499.0001
https://www.najlepsiehracky.sk/trolejbus-so-svetlom-zvukom-a-otvaratelnymi-dverami/?srsltid=AfmBOoq9sXYOQftdHE2mDqyH0CLWtHmsob70jM4OhTeSq_iHslZRD-d_