Reakcia na: mhd579 #3793:
Bol som na stretnutí so spolužiakmi v Bratislave na otočku (v piatok neteriným autom, ktoré bolo treba dostať z Prahy do BA a v sobotu poobede naspäť vlakom. Aj v piatok večer z Dúbravky do mesta, aj v noci z mesta do Dúbravky, aj v sobotu na obed z Dúbravky na BAHL boli autobusy vycirkusované, pričom o tom piatkovom Mercedese som si hovoril, že ten vodič hádam cez tie svetielka ani nemôže vidieť do zrkadiel.
. Ešte existuje aj sólo verzia.
Alebo sleduju Sci-Fi clanky tu na fore. 
zakaznik
Antiparkovací kolík už i v dráze pro chodce? Podle Prahy normální, jiní kroutí hlavou
https://www.auto.cz/antiparkovaci-kolik-uz-i-v-draze-pro-chodce-podle-prahy-normalni-jini-krouti-hlavou-159234