Zatiaľčo hladomorná sekta blúzni o konci fosílnych palív a prechode na elektromobilitu, tak riaditeľ RWE varuje, že kolaps nemeckej elektrickej siete môže prísť už v januári. Chýbať môže až 10GW.
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
zakaznik
RWE Chef warnt vor totalem Strom-Kollaps schon im Januar!
https://www.nius.de/energie/news/rwe-chef-warnt-vor-totalem-strom-kollaps-schon-im-januar/