Reakcia na: TomJ #2854:
Hej je to frustrujúce. Píšem komentár a zadám prihlasovacie údaje. Komentár mi zverejní. A keď ho chcem opraviť tak zrazu sa imhd ohľadom mojej identity tvári:
Čo takto "normalizovať" "medziplán" pre stanicu v Stupave. Vo vhodný moment v budúcnosti by sa mohol projekt stanice v Stupave modifikovať na projekt stanice na pozemkoch J&T medzi Volswagenom a diaľnicou D2.
upravovač fotiek
https://www.youtube.com/watch?v=4GKXBTJYdoU
Omsk. Bratislava mohla dopadnúť ešte horšie. Ale mať také "Benátky pod zemou" by mohla byť skvelá atrakcia.