Reakcia na: zakaznik #2615:
Áno, boli v rozpore s STN. Norma nie je právne záväzná (pokiaľ nie je v právnom predpise ustanovené, že je, hoci podľa niektorých právnikov je to protiústavné). Tým nevyviňujem mesto, iba upozorňujem, že zákon porušený nebol. A ak by bol, existujú aj bez novely nástroje, ako vykonať nápravu.Štát chce robiť centralizáciu, ale ani to nevie, pretože schválené znenie zrušenie Vajanského neumožňuje.

Ale celkom to poteší hlavne staršiu generáciu
Ike
Okrem toho súčasne schválená novela cestného zákona neurobí s Vajanského nič. Divadielko pre voličov, ktorí mu tlieskajú.