Reakcia na: 810zssk #2495:
Predstav si, že v centrách miest bývajú garáže. Napr. aby sa neparkovalo po uliciach. A na tejto strane centra nie sú. Najbližšie ku Kollarku je plesnivé stiesnené Tatracentrum.
Keď človek zaparkuje v garáži, tak nemusí 3x robiť kolečko po Špitálskej.
Miro
https://maps.app.goo.gl/EQ1uUo2Yn9NhPxqL9
Tam som vždy našiel miesto. A je to lacnejšie než v Tatracentre.