Reakcia na: shaggy #2050:
Tak minimálne si dopravcovia po tejto kauze dajú pozor, aby mali takéto situácie zmluvne ošetrené s autorom, resp. mali to uvedené už v súťažných podmienkach, aby aj dizajnéri počítali s možným prelakovaním v budúcnosti


810zssk
Lebo toto bolo aj na Slovensku - vyhláška nútila ľudí nosiť náhubky, ale na protestoch zákon zakazuje zahaľovať si tvár. Čiže si musel porušiť jedno alebo druhé a logicky si mal dať prednosť tomu že dodržíš zákon.