Reakcia na: 810zssk #2009:
Ale kde ja píšem, že všetci sú ako ja? Fakt ako buď sranduješ alebo máš halucinácie, keď tam vidíš napísané niečo, čo som nenapísal vôbec.
... a onedlho prídu zas červení, po nich modrí, červení, modrí, červení a nič sa nezmení. Občan bude stále počúvať ako má po hodení svojho hlasu do urny držať hubu a krok.
not.my.god