A co keby ste vy ateisti respektovali krestanske sviatky, nerobili ZAMERNE v takyto den plnu rit koncertov a krestania by zas respektovali vase duhove buzerantske ucholnochore pochody? Nebolo by krajsie, keby sa nerobili NAPRIEKY a respektovali by sme sa? Plati pre obe strany.
Ak ma niekto problem s tym, ze v centre hlavneho mesta funguje nejaky zivot a chodia tam ludia, nic mu nebrani predat svoju tamojsiu nehnutelnost a kupit si okres na Gemeri alebo Orave, kde bude mat ticho a klud.
súhlasím s IBBIm, práve to je krásne na diverzite, že krajiny majú svoje národne špecifiká, ktoré zároveň však nerozporujú základnej vierouke. Veď aj v USA majú Christmas Eve čo by sa dalo preložiť ako predvečer Vianoc my máme Štedrý deň. A takto by sa dalo pokračovať. Proste naša cirkev chce byť zase raz pápežskejšia ako pápež.
Tieto nové názvy sú iba preklady z latinčiny, ktorá stále slúži ako základný bohoslužobný jazyk Rímskokatolíckej cirvi. A ako člen RKC sa vyjadrím, že túto zmenu schvaľujem.
Chcelo by to nový terminál niekde pri začiatku dráhy 04 na BTS, aby bol prestup jednoduchší
Inak myslíte, že by OSSR povolil zriadenie linky do Kuchyne? Vzhľadom na to, že počas rozlúčky s Karosami v sobotu pristavili jedno lietadlo blízko plotu, si myslím, že nejaká spolupráca by fungovať mohla
(Pozn.: Túto informáciu zverejňujem, keďže je dva dni stará a neuvádzam bližšie podrobnosti, o aké lietadlo išlo)
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa. Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou. Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.
rrunnerr
https://www.facebook.com/prazskaintegrovanadoprava/posts/7404001056339455