Každých pár mesiacov sa mi stane že Firefoxe začne hrabať a nedovolí mi prihlásiť sa na mojom PC pokiaľ som nesúhlasil s používaním cookies, ale žiadny taký pop up na povolenie cookies sa neotvorí. V minulosti sa to dalo obísť použitím VPNky ale teraz mi ani toto nefunguje. Proste mi ten pop up nevyskočí. Nevie niekto ako sa dá tento problém vyriešiť?

prepáčte za úplne inú tému, ale ak máte niekoľko minút voľného času, vedeli by ste mi vyplniť tento krátky anonymný dotazník k mojej diplomovke? Ďakujem veľmi pekne za vašu ochotu a čas! 🥰