Reakcia na: lapo127 #56294:
Merony, teda automaty na lístky v BB vôbec niekedy boli? A ak naozaj, tak na ktorých zastávkach boli a v ktorých rokoch boli prevádzkované?
Takisto sa nemuseli zlikvidovať Merony.Predaj väčšiny v DPMBB, SAD ZV bol fatálny.Zrejme v tomto stave dostavba t-bus siete je nereálna.
BB-Schuhu
https://spravy.pravda.sk/regiony/clanok/747217-dekady-nedokoncena-cesta-v-meste-pod-urpinom-ide-do-novej-fazy-do-roka-po-nej-zacnu-jazdit-prvi-soferi/?utm_source=pravda&utm_medium=hp-box&utm_campaign=shp_9clanok_box