Reakcia na: draxter #56169:
Určite nie, ten návrh som dával ako info, že v polovici roka má byť plná integrácia MHD do IDSBB a tým pádom bude neefektívne viesť napr. do Rakytoviec, Senice a pod MHD, keď tam jazdia linky na Badín a Selce, Baláže, pri plnej integrácii radšej posilniť primesto, ale tu narážame na ďalší problém a síce MHD financuje mesto a PAL kraj a dohoda na slovenské pomery by bola asi nemožná.
madarjarko
Inak ja sa v BB snažím využívať hlavne trolejbusové linky ak sa dá keďže sú kvalitnejšie ako tie autobusové (až na tie busy namiesto trolejbusov) minule som išiel L21/22 z Okresného úradu na Štadlerovo ale chcel som ísť pôvodne až na Národnú, autobus sa dosť pomaly vliekol ale za ním išla L1 a tak na Štadlerovom som do nej prestúpil a na Národnej som bol rýchlejšie ako 21/22