Platby cez bankomat je dobry napad.:)
Alebo dobitie aktivnou SMS-kou.
Pripadne mozme pouzit aj nazvy novych tarifov - Odvez sa / Sadni si / Nevystupuj:)
BUSkarta je samozrejme nepersonifikovana a prenosna, o tom som nikdy nepochyboval.
Rovnakou samozrejmostou je prevod volnych jazd do dalsieho mesiaca.
Inak aj ked to pisem ako srandu, podobnu strukturu cenika myslim vazne.
BTW to posobi trochu motivacne - ked som si to predplatil, tak sa odveziem aj na 2 zastavky, ved je to len za 2Kc.
Alebo dobitie aktivnou SMS-kou.
Pripadne mozme pouzit aj nazvy novych tarifov - Odvez sa / Sadni si / Nevystupuj:)
BUSkarta je samozrejme nepersonifikovana a prenosna, o tom som nikdy nepochyboval.
Rovnakou samozrejmostou je prevod volnych jazd do dalsieho mesiaca.
Inak aj ked to pisem ako srandu, podobnu strukturu cenika myslim vazne.
BTW to posobi trochu motivacne - ked som si to predplatil, tak sa odveziem aj na 2 zastavky, ved je to len za 2Kc.
Petik
Este je jeden celkom dobry sposob ako o***at CSAD a zaroven nechat zarobit vodica (a vynahradit mu nervy spojene s predchadzajucou sutazou). Vsimol som si, ze vodici v pohode prijimaju bankovky, ale na haliere su zurivy. Vtedy na nich treba kaslat a bez listka ist dalej. Vodic s vidinou 10korun vacsinou drzi hubu a vy sa zbavite zbytocnych plechov.
Inak oni obcas zarabaju aj tym, ze predavaju polovicne listky miesto celych. Predtym obcas predavali cviknute.