Reakcia na: Kami #3304:
To sú tiež vodári...:-)AURIS nie je komerčný názov typu 'TESCO', tak by som ho nechal.
A čo TASR -> Kapitána Jaroša? Súvis s Ružovou sa mi javí dosť malý, resp. menší ako s kapitánom:-).
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Ja som názvy vyberal len podľa mapy. Faktom je, že máte veľmi blbé uličné názvoslovie, príliš dlhé ulice... Ale ja som bol v BB len párkrát, originál Bystričania by mohli skôr povymýšľať jednoduché názvy, ktoré sa pre dané oblasti tradujú a do máp sa nedostali.
LUK
Zastávku Benzinol by som asi zrušil. Javí sa mi zbytočná, veď tá pri Byt. podniku nie je ďaleko.