LUK: s Povodim nic nemam (poznam skor Povodie Dunaja, pri Riviere
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.
Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.
), pred ocami mam modry vodovod pred Povodim na Uhlisku.Studenti vystupuju pri TASR, nastupuju na oboch, viac na ZS.
Dumb. MS je zastavka v oboch smeroch, takze skor Gerlachovska.
Vladimir: viadukt mi skor pripomina ten cerveny nad Jakubom. Ked nie Auris, tak Medokys alebo Prof. Saru.

LUK
PIT: Sa ti ešte chce to spisovať? A na sekundy??? Čo nevieš, že:
Bystrická MHD JE AKO SMRŤ - NIKDY NEVIEŠ, KEDY PRÍDE!