Reakcia na: Majkl #3266:
Áno, dve písmená sú málo, preto som navrhol štyri. A konečná by bola vypísaná celá. "Sásová, poliklinika" nie je veľmi upresňujúce:-). Keď sa vyjadria aj ostatní, tak sa dúfam dopracujeme k nejakému väčšinovému kompromisu:-).
Kami
037BM - logicky to vychadza
008AG - vyzera to ako Ikarus, jazdi ... teda uz davno nejazdi, takze o uliciach mohol len snivat.
Petik: tipujem (neodborny odhad) tak 50 000 Sk v sucasnom stave.