Názov zastávky má byť v prvom rade stručný a výstižný.
Danny #3257: mňa to až tak neirituje, oveľa viac mi vadí napr. "THK,Tennis-squash centrum". Takýto reklamný názov zastávky by som nikdy nepovolil ani keby platili milión ročne...
Inak, skúsenosti z iných miest, napr. Prešova al. BA ukazujú, že dopravca môže pri určovaní názvu zastávky použiť trebárs aj fantáziu (že nazve zastávku Pod lesom - ak tam nič iné nie je) - alebo použije nejaký iný názov, povedzme zo základnej mapy SR - a tento vlastne časom zľudovie.
Danny #3257: mňa to až tak neirituje, oveľa viac mi vadí napr. "THK,Tennis-squash centrum". Takýto reklamný názov zastávky by som nikdy nepovolil ani keby platili milión ročne...
Inak, skúsenosti z iných miest, napr. Prešova al. BA ukazujú, že dopravca môže pri určovaní názvu zastávky použiť trebárs aj fantáziu (že nazve zastávku Pod lesom - ak tam nič iné nie je) - alebo použije nejaký iný názov, povedzme zo základnej mapy SR - a tento vlastne časom zľudovie.

Kami
037BM - logicky to vychadza
008AG - vyzera to ako Ikarus, jazdi ... teda uz davno nejazdi, takze o uliciach mohol len snivat.
Petik: tipujem (neodborny odhad) tak 50 000 Sk v sucasnom stave.