Od 2004 cely listok za 20Sk? Je to naozaj pravda,alebo iba kacica? To uz mhd skusa kam az moze zajst,alebo si koleduje o brutalny ubytok cestujucich?!
.
(vid tvoja predposled na veta)
Vladimír
To, čo si videl nie je žiaden paranormálny jav, ale vec ktorá sa dá celkom jednoducho vysvetliť.
A za počtom NP vozidiel v jednotlivých mestách SR si stojím.