Reply on: Papyr #1620:
No, predpokladám, že sa kúpia dáke mercedesy, alebo dačo podobné, to by mohlo vydržať zo 10 rokov. Ale veď aj BKV nakupuje takýmto štýlom. Tri roky nič a potom naraz 80 Ikarusov 412.
.
(vid tvoja predposled na veta)
Vladimír
To, čo si videl nie je žiaden paranormálny jav, ale vec ktorá sa dá celkom jednoducho vysvetliť.
A za počtom NP vozidiel v jednotlivých mestách SR si stojím.