Reply on: Papyr #1620:
No, predpokladám, že sa kúpia dáke mercedesy, alebo dačo podobné, to by mohlo vydržať zo 10 rokov. Ale veď aj BKV nakupuje takýmto štýlom. Tri roky nič a potom naraz 80 Ikarusov 412.
.
(vid tvoja predposled na veta)
Kami
Bratislava ma 2+1 I412 (1700 - 1702) a Karosu B732 s plosinou (1111). Na beznych linkach len 1701 a 1702. A prvy NP trolejbus 21Tr, este nema ani EC.