Reakcia na: Majkl #1423:
Ono v podstate stredna Europa je mala uz aj na dvoch-troch vyrobcov autobusov. Aj ked teda trochu novym vyrobcom pomohol pad Ikarusu. Jedine, ze by bol vyrobny zavod tu a odbytistia niekde na zapade.Mimochodom, ked uz sme pri takej teme, viete o tom, ze direktor dopravneho podniku Krymtrollejbus (zabezpecuje legendarnu siet Jalta - Alusta - Simferopol) chce licencne vyrabat u nich na Ukrajine 14Tr so stykacovou vyzbrojou? Na Ukrajine plati, ze co sa da vyrobit a kupit v ramci Spolocenstva nezavislych statov, sa nesmie dovazat. A oni su uz vraj celi nestastni z tych vselijakych JUMZ-ov, AKSM-ov a ZIU a chcu spat staru dobru cesku kvalitu
Tak vraj pan riaditel planuje sluzobku do Plzne a Ostrova.


. Kvoli kontraktu s tou firmou vodic oficialne nesmie upratovat. Neoficialne moze. Vnutri sa pouziva len suchy sposob - vysavac. Voda sa na podlahu nema liat. Takto to ja poznam, Majkl ma mozno doplni.
Majkl
Papyr, Kami: Volvo rady 7000 sa vyrába aj v Poľsku (tuším Wroclaw), takže cena by nemusela byť až taká vysoká. Len tak naokraj, počul som už aj taký názor, že Slovbus bude montovať len diaľkové Volvá...
Inak, dosť ma prekvapila informácia, že krátky Mercedes, čo majú v Nitre (mestský - vyrobený v turecku) stojí údajne len 100 000,- EUR! (zrejme bez dopravy).