Ano, Kami ma pravdu, ulica Pod stranou je naozaj pre trolejbus uzka.
Ale trolejbus by sa urcite zmestil na cestu veducu na Sachticky. Je zvlastne, ze na Sachticky nechodi nijaka verejna doprava, pritom je to jedno z najkrajsich miest v okoli Bystrice. Trolejbus by mohol bud pokracovat zo Sasovej, alebo cez Partizansku, Kyncelovu a Nemce.
Ale trolejbus by sa urcite zmestil na cestu veducu na Sachticky. Je zvlastne, ze na Sachticky nechodi nijaka verejna doprava, pritom je to jedno z najkrajsich miest v okoli Bystrice. Trolejbus by mohol bud pokracovat zo Sasovej, alebo cez Partizansku, Kyncelovu a Nemce.
a trate sa stavaju dalej.Navyse po dobudovani spojnice medzi Vlcincami a Solinkami bude mozne lubovolne menit trasovanie aj pri mimoriadnych situaciach,takze v ziadnom pripade nedojde k zablokovaniu celej siete.V BB je problem to nabrezie,ked tam nieco vybuchne,tak su vsetky troliky odrezane od stanice aj centra.Treba okruhovat.

Vladimír
Malý citát:
"Obsahuje kompletný CP MHD, informácie o tarife MHD (cenách), právach a povinnostiach cestujúcich v MHD, mapku MHD spolu so schémou siete MHD, odchody prímestských, diaľkových a medzinárodných liniek z autobusovej stanice v Banskej Bystrici."
Zaujalo ma, že ten knižný CP obsahuje "MAPKU MHD SPOLU SO SCHÉMOU SIETE MHD". Ja neviem, tam je nejaká mapka? V tom mojom exemplári je len schéma. A ako vyzerá mapka spolu so schémou? Zaujímavé...