Vladimir: teraz karty nahradzaju aj preukazku. Je tam fotka aj meno. Ibaze vodic je jediny co moze zistit zneuzivanie. Musim sa zajtra pozriet ako to vyzera v praxi. Neviem si to teraz vybavit bez preukazky, pri platbe kartou.
a trate sa stavaju dalej.Navyse po dobudovani spojnice medzi Vlcincami a Solinkami bude mozne lubovolne menit trasovanie aj pri mimoriadnych situaciach,takze v ziadnom pripade nedojde k zablokovaniu celej siete.V BB je problem to nabrezie,ked tam nieco vybuchne,tak su vsetky troliky odrezane od stanice aj centra.Treba okruhovat.


Asi chceli zvýšiť jeho predajnosť, a tak tí, čo čakajú mapku v ňom nájdu mapku a tí, čo chcú schému, nájdu schému. A pre tých náročnejších sľúbili mapku aj schému.

Vladimír
Malý citát:
"Obsahuje kompletný CP MHD, informácie o tarife MHD (cenách), právach a povinnostiach cestujúcich v MHD, mapku MHD spolu so schémou siete MHD, odchody prímestských, diaľkových a medzinárodných liniek z autobusovej stanice v Banskej Bystrici."
Zaujalo ma, že ten knižný CP obsahuje "MAPKU MHD SPOLU SO SCHÉMOU SIETE MHD". Ja neviem, tam je nejaká mapka? V tom mojom exemplári je len schéma. A ako vyzerá mapka spolu so schémou? Zaujímavé...