Caute pani!
Zmeny (mnou zistene) od 01.09.:linka 56,24,25
Isiel som busom a nanovo prelepili L56+ u L24 a L25 len kozmeticke zmeny: ZASTAVKA KARPATSKA ,SMER DO MESTA :LINKA 24: len zrusenie 18:00c a presunutie na 17:59c na linku 25. Dalsie kozmeticke zmeny: 13:52 uz nie x ale c. 6:34a nie, ale 6:24a. Tieto 2 linky= vsetky zmeny.
Bez zmeny vsetko co chodi z Uhliska, parkoviska, okrem L56. Ani ostatne z Karpatskej , ani L 22.
Zmeny (mnou zistene) od 01.09.:linka 56,24,25
Isiel som busom a nanovo prelepili L56+ u L24 a L25 len kozmeticke zmeny: ZASTAVKA KARPATSKA ,SMER DO MESTA :LINKA 24: len zrusenie 18:00c a presunutie na 17:59c na linku 25. Dalsie kozmeticke zmeny: 13:52 uz nie x ale c. 6:34a nie, ale 6:24a. Tieto 2 linky= vsetky zmeny.
Bez zmeny vsetko co chodi z Uhliska, parkoviska, okrem L56. Ani ostatne z Karpatskej , ani L 22.
, uz len 1 mld a mame to vratane vozidiel. Ujo Presperin rad prispeje, ujo Schuster mu dolozi
.
Kami
Pozeral som do mapy a ta jednosmerka je Pestovatelska (vedla potoka). Nad Stranou je akoby pokracovanim Mlynskej, pri krcme v Skubine krizuje 34ku. Ta trat by mohla prejst Povstaleckou a hore cez Pod Dubravou vyjst na uroven nemocnice. Tam sa maju stavat domy, chyba len plynova pripojka. Vznikla by okruzna linka a zaroven by sa zatraktivnili dotknute oblasti pre vystavbu.
Ved preco sa zamyslat len nad potrebnymi (Sasova), ci realnymi (Mladeznicka) tratami