V Sofii som videl nieco, co mi pripomenulo Bystricu. Oznamy o vyluke boli zavesene spagatom na tych zastavkach, ktorych sa to tykalo.
Inak dodnes som nevidel oznam o vyluke elin v Karlovke a Dubravke. Len na iMHD a vraj v dnesnych novinach. To zas bude srandy.
Bystricky dochodcovia dodnes hikaju ked bus neodboci na Skuteckeho
Inak dodnes som nevidel oznam o vyluke elin v Karlovke a Dubravke. Len na iMHD a vraj v dnesnych novinach. To zas bude srandy.
Bystricky dochodcovia dodnes hikaju ked bus neodboci na Skuteckeho
Majkl
Sólo: 1006 a 1007 (momentálne hojne nasadzované)
Kĺbové: 1508 (1526 už asi robia) + reklamy ex reklamné (1501, 1504, 1525) a aj ďalšie ale tie som dlho nevidel (1510, 1518, ...)
Momentálne nastala v BB taká situácia, že cez víkend a vlastne aj cez týždeň sú vypravované všetky 14Tr-ky (cez víkend - keď sú prepravné nároky nízke aj niekoľko 15Tr-iek) - preto by sa oplatilo pouvažovať nad kúpou povedzme 2 kusov 21Tr, aby sa pokryla víkendová výprava sólo vozmi. Tak či tak sa už zrejme čoskoro bude musieť BBDS zaoberať obnovou trolejbusového parku (ak nebudú chcieť robiť generálky generálok).