Papyr: vidis, Bystrica chcela byt lepsia - zmena len raz za rok a z roznych pricin to nevyslo. Ak v septembri nebudu zasadne zmeny tak by mali CP vydrzat az do zmeny vonkajsich podmienok. A zial, jedna sa crta uz v januari - zmeny v dotaciach.
Intervali: pozitivne je ze sa siria po linkach ako "choroba"
, casom hadam dojde aj na delitelnost. Pozri si taku 24 - iba 12, 15, 20 a 30 s vynimkou prechodov a vikendu. U tvorcov CP vidim pozitivnejsi nahlad na delitelne intervaly. Ale nie za kazdu cenu.
Intervali: pozitivne je ze sa siria po linkach ako "choroba"
, casom hadam dojde aj na delitelnost. Pozri si taku 24 - iba 12, 15, 20 a 30 s vynimkou prechodov a vikendu. U tvorcov CP vidim pozitivnejsi nahlad na delitelne intervaly. Ale nie za kazdu cenu.
Kami
Ola: Zmeny su caste, napriklad v Blave sa meni kazdu chvilu nieco (vid novinky na ba.imhd.sk).
Za posledny rok, ked fakt chceli mat platny CP az do 31.8. robili upravy hned v oktobri, potom pribudla linka 32, zredukovala linka 100 a teraz tie prazdniny a vikendy. Keby sa nemenil pocet cestujucich tak za cely rok by sa len raz menil CP kvoli novej linke. Zial neda sa. Na zmenu CP platia len vnutorne pravidla (nepisane) a potom je tu schvalovanie. Vodicom sa vzoraky mozu menit aj kazdy tyzden. Urcite sa bude menit CP aj k 1.9., to som si isty (aj ja budem mat nejake navrhy