Diskusné fórum › Off-Topic Fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: Dimi #9289:
To evidencne cislo zmen, alebo nechaj to povodne ktore tam bolo v case ked ten voz jazdil v nitre.
Ked raz tu uz bol autobus s ev.c. 6253 tak to znamena ze ziadny iny s tym cislom tu uz nebude.
Reakcia na: romeo #9283:
Aby som to uviedol na pravu mieru, Karosa B732.40, byvala nitrianska karosa patri teraz do Kosic 🙂 Zaradila sa do zbierky sukromnej osoby (ktora sa stala clenom Historickej spolocnosti mestskej dopravy) a casom sa z nej stane historicke vozidlo. Po odkupeni z Nitry obcianskym zdruzenim z Bratislavy mala evc BL-532EC, kosicky dopravny inspektorat nam k nej teraz pridelil cislo KE-073ID 🙂 Postupne sa z nej stane "kosicka" verzia. Mohol si ju vidiet okolo 23.00 az 23.30. V tom case sme ju stastne dopravili z Bratislavy do jej noveho domova. A este jedna vec, pridelili sme jej evidencne cislo #6253, nakolko svojim vyrobnym cislom bola najblizsie prave k povodnej verzii vozidla #6253 🙂 . Ak niekto chce vediet nieco dalsie o nej, pytajte sa.
Reakcia na: romeo #9285:
No, práve ona bola/je na predaj...
Reakcia na: tbus #9286:
možno šla aj nejaku akciu,ale to je asi málo pravdepodobné takto v noci,takže asi to bude ako píšeš ?
Reakcia na: romeo #9285:
po dojazdení na MHD v Nitre ju odkúpil súkromník z BA s tým, že z toho bude historické vozidlo, podľa toho že si ju videl u nás tak ju možno už predal niekomu z východu
Reakcia na: Dispecer #9284:
áno môže to byť ona,vieš o nej niečo? ?
prave sla cez terasu trojdverova stara karoska s novym cervenym lakom vyzerala skorp ako z vyroby 🙂 ale nemala ziadne oznacenie ani loga asi to je nejakeho sukromnika
Reakcia na: Yogi616 #9280:
* schopných bude
Reakcia na: Peter55 #9278:
a 7 ich určite nebude, keďže 6054 a ešte jedna by mala byť tiež mimo
takže schopných budú len 5 a to určite z toho tie staré vyradia a budeme mať 2 nové na električky + Praga na trolejbuske a hotovo
Reakcia na: 2TheMHDmarek #9277:
Fakt?
Neviem čo sa tu vzrušujete nad tym, že bude 7 veží keď 4 z toho su stare liazky ktore doživaju a jedna poloschopna praga. Funglovky budu iba dve ?
Reakcia na: Adamcool #9276:
Skôr to vyzerá tak, akoby autobus do toho hydrantu narazil...
Reakcia na: Furčan #9274:
výborne,teším sa ?
Reakcia na: Alco #9271:
Barkas aj Chavdar sa riešia ?
Reakcia na: Kona #9272:
Ani pre účely modernizácie tratí taký počet nie je potrebný.
Reakcia na: Alco #9271:
7 trolejových veží ❓ ❗ ? ? Však to ani Praha toľko nemá. Taký počet je síce pochopiteľný, keďže sa budú rekonštruovať trate KORID a iné ? ale potom čo s nimi bude? Keby že sa idú zatrolejovávať nosné autobusové linky, tak prosím ? ( ? ? )
Reakcia na: Furčan #9270:
Barkas, známy pod názvom "Knedlík" (dlhý, biely a okrúhly) a Chavdar sú už dávno vyradené, ešte sa nevie, aký osud čaká na Tatru AD 28 autožeriav, už druhý rok je odstavená kvôli motoru.

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.