Reakcia na: d3k0 #9707:
skoda ze to tam nedali rano, ale uz som zmigroval a zaplatil...
na druhej strane ten polrok co na to bol cas bol z logickeho hladiska dost akurat ze asi euroweb zistil ze akosik je este stale 50 tis. nepremigrovanych domen (a iba 18 tis. premigrovanych) tak si asi povedali ze taky pokles poctu domen asi necakali... ale zas uz sa mohlol ovolnit adresny priestor, ono je velmi vela domen ktore naozaj ze nie su vyuzivane a zbytocne su zablokovane... (radsej mohli spravit nieco s urovnou byrokracie...)
To akoze dokopy
tr3mp
Ak je problem len v peniazoch, som ochotny prispiet z vlastneho vrecka castou sumy, za podmienky, ze sa najde este zopar dalsich ludi, co sa pripoja. Prispiet povedzme po takych 100-200 Sk nemoze robit problem pracujucim ludom (je to jedna utrata v krcme).