Reply on: tr3mp #9696:
Ne kazdeho
To akoze dokopy
Nejak som to rozpocitaval a na kazdeho to vyjde nejakych 120 Sk, co je celkom pohoda. Diki za ponuku, ale viem, ze ty mas dost starosti aj s hrady.sk, takze my to uz nejako zmakneme 
Re #9697 KLF: Ono Peto Pankrac (autor fotky) mi hovoril, ze to bola porucha, tak snad hej
tr3mp
Ak je problem len v peniazoch, som ochotny prispiet z vlastneho vrecka castou sumy, za podmienky, ze sa najde este zopar dalsich ludi, co sa pripoja. Prispiet povedzme po takych 100-200 Sk nemoze robit problem pracujucim ludom (je to jedna utrata v krcme).