Reply on: matul0@orangemail.sk #9699:
akoze prisiel o motor? Je vela moznosti:A vybuchol
B dakto mu ho odrazil
C vypovedal sluzbu
D stratil ho po ceste
Ktora je spravna? Vezmem si 50:50.
Ostalo:
C a D
Neboj.
inac financie by sa zisli aj na HW na ktorom to bezi... (zatial vsetko z mojho vrecka)

KLF
2&no=0
d3k0: si si isty, ze sa jedna o poruchu ? pretoze tato zostava je bezna pri vycviku tlacenia a tahania v autoskole.