Reply on: tr3mp #9696:
Ne kazdeho
To akoze dokopy
Nejak som to rozpocitaval a na kazdeho to vyjde nejakych 120 Sk, co je celkom pohoda. Diki za ponuku, ale viem, ze ty mas dost starosti aj s hrady.sk, takze my to uz nejako zmakneme 
Re #9697 KLF: Ono Peto Pankrac (autor fotky) mi hovoril, ze to bola porucha, tak snad hej
TeBeCe
7829 bola poobede v dubravke na linke 321
4950 stal na zochovej o 13.00 z linky 81/5...jedno bocne okno pred druhymi dverami bolo asi prasknute (nebolo cez neho nic vidiet, ako keby na celom skle bola namraza