Si ma pravdu.
Inak, dnes bola ZV 1701 na 83... Vodic mal urcite "radost", lebo ho najskor na Mierku a SAV odfotil Andy, potom ja na Svantnerke a nakoniec Dusan o dve zastavky dalej
Tomas: Aj nas jeden nemenovany kamos raz pekne
zatocil so sprayerom - bol trosku v dobrej nalade, a ked v jednej prazskej eline uvidel chalana, ako carbe fixkou, nelenil a vyhodil ho cez okno...
Inak, dnes bola ZV 1701 na 83... Vodic mal urcite "radost", lebo ho najskor na Mierku a SAV odfotil Andy, potom ja na Svantnerke a nakoniec Dusan o dve zastavky dalej

Tomas: Aj nas jeden nemenovany kamos raz pekne
zatocil so sprayerom - bol trosku v dobrej nalade, a ked v jednej prazskej eline uvidel chalana, ako carbe fixkou, nelenil a vyhodil ho cez okno...

Nebol by som proti GO oprave.
:-@ 
klimo
A potom ze mame jazdit MHD a nepreferovat osobne auta. MHD si chodi ako chce, nevykurene autobusy v zime, v lete zase teplo ako v pekle... k tomu vandalmi znicene vozidla. Starostlivost o vozidla veskera zadna. Namiesto posilnovania sa spoje rusia, rusia sa linky, natahuju intervaly. Potom uz nie len 31/39 vyzera ako sardinkaren. Rozmlatene elektrickove trate... A nie je to len vec magistratu.