RAD BY SOM BOL O PRIDANIE VOZIDLA NA LINKU 97 PRETOZE TO SA NEDA VYDRZAT!A JA SI ZA TO PLATIM A DNES SOM SA NEDOSTAL DO AUTOBUSU 1817!PRECO JA MAM TRPIET KVOLI TESCU!

super TamBus.
Chcelo by to nastriekat čislo vozu.
Hmm... ta strecha ... fuj.
tiez dobry bus.


Nebol by som proti GO oprave. 
:-@ 
Ta sa asi zapise do historie "PRVA KAROSA B-741 NA PLYN" som zvedavy ako ju budu cislovat dufam ze daako takto x6xx .

klimo
A potom ze mame jazdit MHD a nepreferovat osobne auta. MHD si chodi ako chce, nevykurene autobusy v zime, v lete zase teplo ako v pekle... k tomu vandalmi znicene vozidla. Starostlivost o vozidla veskera zadna. Namiesto posilnovania sa spoje rusia, rusia sa linky, natahuju intervaly. Potom uz nie len 31/39 vyzera ako sardinkaren. Rozmlatene elektrickove trate... A nie je to len vec magistratu.