Okrem toho suprava Musli ego (ktora prave prefrcala cez Radlisneho na 5 smer Dubravka) mi pripomenula, ze sem mam napisat, ze Ego je dost ale fakt DOST dobra tycinka... oplati sa kupit. Mnam

A prilaka tym takych reklamozrutov ako ja a ti mu potom budu platit
tbc