Dnes na linke č.93 :
93/1 -- 4824
93/2 -- 4831
93/3 -- 4204
93/4 -- 4823
93/5 -- 4837
93/6 -- 4841
hraje mu jeden reprak k cestujucim.
93/7 -- 4950
Hrôza nemam rad tieto sunky

na linke č.92 :
12:45 - 92/3 -- 4842
Dobry sofer.
12:50 - 92/4 -- 4809
Vcera vecer isiel zo Zaporozskej na linke č.90 voz 4840 to je asi najrychlejsi sofer akeho poznam lebo som snim chytil este aj 93 na Lucanke a to sa mi este zatial so ziadnym nestalo tak som mu aspon mavol rukou ze mu dakujem ze isiel rychlo a on na mna blikol dialkovymi svetlami hehe.
93/1 -- 4824

93/2 -- 4831

93/3 -- 4204

93/4 -- 4823

93/5 -- 4837

93/6 -- 4841
hraje mu jeden reprak k cestujucim.93/7 -- 4950
Hrôza nemam rad tieto sunky

na linke č.92 :
12:45 - 92/3 -- 4842
Dobry sofer.12:50 - 92/4 -- 4809

Vcera vecer isiel zo Zaporozskej na linke č.90 voz 4840 to je asi najrychlejsi sofer akeho poznam lebo som snim chytil este aj 93 na Lucanke a to sa mi este zatial so ziadnym nestalo tak som mu aspon mavol rukou ze mu dakujem ze isiel rychlo a on na mna blikol dialkovymi svetlami hehe.
:-@ 
d3k0
Inak, dnes bola ZV 1701 na 83... Vodic mal urcite "radost", lebo ho najskor na Mierku a SAV odfotil Andy, potom ja na Svantnerke a nakoniec Dusan o dve zastavky dalej
Tomas: Aj nas jeden nemenovany kamos raz pekne
zatocil so sprayerom - bol trosku v dobrej nalade, a ked v jednej prazskej eline uvidel chalana, ako carbe fixkou, nelenil a vyhodil ho cez okno...