to Thomas - he no suhlasim tou 1803 - chodim casto (teda ak je to 86) a fakt je pekne cistucka - skoro vzdy - kazdy kut je pozametany - akurat z vonku na zdnej maske by mohli nejko zatriet tie "cmuhy" okolo SPZ-ky
he - natupirovanu blondinu (bez urazky) z 4510 som par krat videl aj ja - he jazdi dobre :)) - povedal by som z citom :))
inak 4510 je tusim najrajsi z tych Ikarusov
Ozaj a neviete, preto novo nafarbene ikarusy (okrem prvej 283-ky) nemaju dvere oranzove? - ved to by bolo krajsie ako ked su biele
he - natupirovanu blondinu (bez urazky) z 4510 som par krat videl aj ja - he jazdi dobre :)) - povedal by som z citom :))
inak 4510 je tusim najrajsi z tych Ikarusov
Ozaj a neviete, preto novo nafarbene ikarusy (okrem prvej 283-ky) nemaju dvere oranzove? - ved to by bolo krajsie ako ked su biele
Majkl
Bigmac mal 7775-6 na 12/8 (jak vzdy).
2812 (83/2) konecne zistila, co je to rychlost nad 50 km/h - mal ju dnes poobede "sarisak" z 2938 (do Dubravky si v spicke nadbehol 2 minuty!).
Natupirovana blondata modelka (4510) mala dnes 84. Ekonomom isli oci vypadnut. Ale
jazdi dobre