Reakcia na: Jadran #95630:
To je vdaka Hlave 22 v DPB že autobus nemôže ísť hradiť bežný trolejbusový výpadok, lebo satotaknikdynerobilo, cestujúcibytonepochopili, cestujúcibytozneužili, natoniejepredpis a navye to je iná divízia...a s trolejbusovými ZV, aj keď sú už 2 a jeden stojí (ak nehradí) buď na Trnávke alebo dakde v meste a druhý na Hrobonke, aj tak majú veľmi obmedzené možnosti operatívne nahradiť nejaký výpadok spoja...
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
Ondrox
Bol to taky pan so siltovkou ? Dlho som ho nevidel , vzdy jazdil na 1628 , na 21 alebo 63 . Chodievam casto z lamaca 63kou vecer a vzdy ked isiel hudba isla pekne hlasno a spieval , prijemne sprijemnenie jazdy