Ranný odklon, možno ešte stále trvá 21 do mesta cez Lamač. Viď aj kechov príspevok v diskusii.
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
Ondrox
Bol to taky pan so siltovkou ? Dlho som ho nevidel , vzdy jazdil na 1628 , na 21 alebo 63 . Chodievam casto z lamaca 63kou vecer a vzdy ked isiel hudba isla pekne hlasno a spieval , prijemne sprijemnenie jazdy