65/9 - N61 2706
67/6 - SL6 2355
?
67/6 - SL6 2355
?
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
? ? ? ? ?
? To je spravodlive voci soferom? A ferove od "tych hore"???
miso1234
Lebo vačšina tedomov funguje na dopyt, solaris vždy otvoril sám dvere a SOR som dnes prvýkrát zažil na dopyt na 28, čo je nebezpečné, lebo pri starších SORoch to budú ludia mačkať furt a vodiča po 3 jazdách porazí pri tom zvuku na znamenia