Reply on: Mike #95621:
Tak na mercedese si to neviem predstavit , to by bolo pocut podstatne dalej.Cize teraz bude mat 1632? A co je s 1628? Pretoze dobre 2 - 3 tyzdne odkedy jazdia mercedesy , som ho nevidel na ziadnej linke.
Inak,vodici mercedesov,to su ti , ktorych vozy boli preradene do petrzalky ? Myslim Ikarusy.
miso1234
Lebo vačšina tedomov funguje na dopyt, solaris vždy otvoril sám dvere a SOR som dnes prvýkrát zažil na dopyt na 28, čo je nebezpečné, lebo pri starších SORoch to budú ludia mačkať furt a vodiča po 3 jazdách porazí pri tom zvuku na znamenia