Dnes som zazil prijemnu vecernu skusenost na linke 63 vo voze 1632, kde sprijemnovala cestujucim cestu v prednej casti v normalnej hlasitosti pustena hudba so spevavymi vsuvkami postarsieho pana vodica:D:D:D bolo to zabavne pocuvat, ako si spieva aj niektore sucasne hity po anglicky, ked zjavne ani o anglickej vyslovnosti nemal paru:D:D:D
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
Sati