Veru, konci az o 0:16, 201/8 konci o 0:05. A nevies nahodou, preco maju Hrobonaci na ukoncenie iba 5 minut a na nastup iba 15??? Bo na Trnavke maju 10 minut na ukoncenie a 20 na nastup!? Mi to vrta v hlave, lebo ak dobre ratam, 24 sluzieb a mas o 2 hodiny menej zaplatene... ? To je spravodlive voci soferom? A ferove od "tych hore"???
ivanbuto: Ja neviem. Odfláknutá robota (SP) ale neviem ako sa na nej jazdí, možno dobre ja neviem. Ja a mudrlant? ? Kde? Ja? A sati: nauč sa jazdiť. Je to pohroma! ? ?
DS RV: Prístavná most z obchvatu do Petržalky údajne neprejazdný ,zrazili sa dve nákladné autá s autoškolou ? Ale vraj od Bajkalskej sa naň dá dostať a dá sa prejsť do Petržky nejako..
U 4215 som si už dávnejšie všimol, že konštrukcia medzi kĺbom a tretími dverami sa dosť divne posúva oproti podlahe. Nebol toto jeden z dôvodov vyradenia?
chcem pochvalit ranneho vodica 4851 na linke 83/3 za fajn rychlu jazdu. Len by tak kurit nemusel, lebo som v autobuse zaspala, a podarilo sa mi previest az na konecnu ? ? ☺
1615 sa testuje, lebo to má ten špeciálny tedomácky motor a vždy sa pokazí a teraz sa skúma či je to vina vodičov alebo motoru ? ináč ho má vodič z 1412..
vodič zo 1404 má 1413 ako pise kubo
ok tak potom 2620 je volny - neprideleny - mimo.. lebo v tom zadeleni 61-78 atd su iba plynaky 2631 a od 2634 vyssie...
v delenkarskom 2 kolony je ako pise Johny iba 2814, ziaden iny ik 435
No a tych volnych klbovych plynakov je na 2DP neurekom, niektre z nich vymenoval Johny, z tych nizsich vsetky ktore nie su delenkarske, alebo tie ktore sa najcastejsie poziciavali na 1dp ?
Luratka takto, 2635 je volny, velmi casto je nasadzovany za odstavene vozidla na 34 a 83, volne by mali byt aj 2621, 2622, 2626, 2628, 2629, 2630 (odstaveny po nehode), 2641 urcite v 78-ckovom zadeleni, z ikacov su delenkarske len 2813 (34/7 + 61/5 + NZV/2) a 2814. 2825 je v zadeleni 83-arov
Patrick666