Ranný odklon, možno ešte stále trvá 21 do mesta cez Lamač. Viď aj kechov príspevok v diskusii.
Nechapem, co neparkuju cez VP na Chlumeckeho, vzdy 1 potiahne za terc (a brani vo vyjazde z Astronomickej) a 1 sa postavi vzadu (a brani vo vjazde do zastavky). Uz viackrat tak skomplikovali situaciu cestujucim i kolegom. ?
miso1234
Lebo vačšina tedomov funguje na dopyt, solaris vždy otvoril sám dvere a SOR som dnes prvýkrát zažil na dopyt na 28, čo je nebezpečné, lebo pri starších SORoch to budú ludia mačkať furt a vodiča po 3 jazdách porazí pri tom zvuku na znamenia