Diskusné fórum › Dispečerské fórum

Pridať príspevok

Pridať odpoveď

Upraviť príspevok

Login
Heslo
K príspevku je možné pridať najviac 5 súborov vo formátoch JPG, PNG, GIF a PDF (max. 32 MB). Ku každému súboru je možné pripojiť bližší textový opis. Pridaním súborov súhlasíte s Podmienkami používania.
Reakcia na: martin15 #95605:
Zvonka ich má čierne, som si ráno všimol

208/5 6619
201/10 6631-už včera keď bol na 202 som si všimol že mu nejaký zmrd poškodil gumený držiak na 1.sedadlovom páre po strane dverí za 3.dverami, okrem toho jedno krídlo na 3.dverách trieska pri zatváraní
202 6618 6624?
1631- DNES (ráno )tento bus velmi smrdel, už zvonka to bolo cítiť, zvnútra to bol horor. Smrdel ako keby tam pálili 5pneumatík, neviem či mal niečo s brzdami alebo čo....
12-7781+7782/2 7783+7784/4
1-7785+7786/7
4-7703+7704 7789+7790
O 16:30 plusminus, súprava 2xT3 (číslo neviem) z linky č. 2 mala poruchu (alebo inú MU) kúsok za Trnavským Mýtom smer mesto, prestoj čo som videl cca 10 min, nakopila sa tam po jednej súprave z každej linky.
201: 6609/7, 6602/1?, 6604/2 ?
4120 ma cervene dvere ? ? ? ?
Reakcia na: Juraj21 #95602:
Na Hrobonke máš výpravňu bližšie k bráne ?
Reakcia na: Patrick666 #95600:
no ze si to ty tak si dam poradit od skusenych ako si ty ❗ ? ? ? ? ?
Reakcia na: 15TrM #95598:
Veru, konci az o 0:16, 201/8 konci o 0:05. A nevies nahodou, preco maju Hrobonaci na ukoncenie iba 5 minut a na nastup iba 15??? Bo na Trnavke maju 10 minut na ukoncenie a 20 na nastup!? Mi to vrta v hlave, lebo ak dobre ratam, 24 sluzieb a mas o 2 hodiny menej zaplatene... 😛 ? To je spravodlive voci soferom? A ferove od "tych hore"???
Info pre Jakuba1: 21/1 ide ZV 2604 a 1509 je tahana do vozovne, mozno to ma suvis
ivanbuto: Ja neviem. Odfláknutá robota (SP) ale neviem ako sa na nej jazdí, možno dobre ja neviem. Ja a mudrlant? ? Kde? Ja? A sati: nauč sa jazdiť. Je to pohroma! ? ?
Včera bola 15TrM #6632 na 202/10 - vlastne aj dnes, lebo tá služba končí až o 00:16h. ☺ ?
DS RV: Prístavná most z obchvatu do Petržalky údajne neprejazdný ,zrazili sa dve nákladné autá s autoškolou ? Ale vraj od Bajkalskej sa naň dá dostať a dá sa prejsť do Petržky nejako..
Dnes ráno:
59 - 2416 (podľa času /4)
80 - 3703/3, 4132/5
83 - 2809/6
93 - 4204/3, 4834/4, 4830/13
94 - 4827/4, 4852/6, 4124/7
191 - 4112/1, 4107/4
Dnes (09. 12. 09) ráno:
31 – 1815/2, 1625/..
68 – 4388/4, 4387/..
80 – 3700/2, 4101/8
83 – 2829/7
84 – 4855/1, 4392/6
88 – 1207/6
93 – 4802/6
94 – 4844/..
196 – 2403/..
Reakcia na: ivanbuto #95592:
daj si pozor lebo poda na teba sudnu zalobu a nebudes jedini vodic DPB na ktoreho ju poda ❗ ? ? ? ?
Reakcia na: N/A #95559:
U 4215 som si už dávnejšie všimol, že konštrukcia medzi kĺbom a tretími dverami sa dosť divne posúva oproti podlahe. Nebol toto jeden z dôvodov vyradenia?
Reakcia na: Patrick666 #95565:
Čo konkrétne máš proti 6308, mudrlant? Píš k veci a menej. ?
Reakcia na: Mike #95589:
obávam sa že 1615 dlho nevydrží pri štýle jazdy vodiča zo 1412 ? ?
chcem pochvalit ranneho vodica 4851 na linke 83/3 za fajn rychlu jazdu. Len by tak kurit nemusel, lebo som v autobuse zaspala, a podarilo sa mi previest az na konecnu ? ? ☺
Reakcia na: Jadran #95585:
1615 sa testuje, lebo to má ten špeciálny tedomácky motor a vždy sa pokazí a teraz sa skúma či je to vina vodičov alebo motoru ? ináč ho má vodič z 1412..
vodič zo 1404 má 1413 ako pise kubo
ok tak potom 2620 je volny - neprideleny - mimo.. lebo v tom zadeleni 61-78 atd su iba plynaky 2631 a od 2634 vyssie...
v delenkarskom 2 kolony je ako pise Johny iba 2814, ziaden iny ik 435
No a tych volnych klbovych plynakov je na 2DP neurekom, niektre z nich vymenoval Johny, z tych nizsich vsetky ktore nie su delenkarske, alebo tie ktore sa najcastejsie poziciavali na 1dp ?

Zmeniť zobrazenie

Štruktúra
Zoradenie
Počet príspevkov na stranu
Dátum a čas príspevkov

Vyhľadávanie v téme

Hľadaný text
Dátum od
Dátum do
Hľadá sa v texte príspevku aj v mene používateľa.
Súčasne je možné hľadať viac výrazov oddelených medzerou.
Návod pre pokročilé vyhľadávanie nájdete tu.