Reakcia na: 15TrM #95598:
Veru, konci az o 0:16, 201/8 konci o 0:05. A nevies nahodou, preco maju Hrobonaci na ukoncenie iba 5 minut a na nastup iba 15??? Bo na Trnavke maju 10 minut na ukoncenie a 20 na nastup!? Mi to vrta v hlave, lebo ak dobre ratam, 24 sluzieb a mas o 2 hodiny menej zaplatene...
? To je spravodlive voci soferom? A ferove od "tych hore"???
? ? ? ?
Mike
vodič zo 1404 má 1413 ako pise kubo
ok tak potom 2620 je volny - neprideleny - mimo.. lebo v tom zadeleni 61-78 atd su iba plynaky 2631 a od 2634 vyssie...
v delenkarskom 2 kolony je ako pise Johny iba 2814, ziaden iny ik 435
No a tych volnych klbovych plynakov je na 2DP neurekom, niektre z nich vymenoval Johny, z tych nizsich vsetky ktore nie su delenkarske, alebo tie ktore sa najcastejsie poziciavali na 1dp ?