Reakcia na: AAA #95112:
Myslím si, že "deti" je ten, kto by v tomto prípade nič neurobil. Ja nepotrebujem nikomu hovoriť, čo má robiť, má robiť to, čo uzná za vhodné ? A rozbitie foťáku, pokiaľ sa jedná o škodu nad nejakú hodnotu (to neviem presne nebudem sa hádať) sa môže jednať o trestný čin, do nejakej hodnoty je to priestupok. Re #95117 Sati: ? ?
MacGiver
31: 1804/..
68: 4837/..
83: 4870/.., 4207/..
84: 4821/..
88: 2601/..?
93: 4804/..
94:4845/..
95: 4878/.., 4801/..
139: 3535
192: 4501/..